Македонски (Macedonia)English (United Kingdom)

                                       

 

FacebookTwitter
Контакт
Центарот за развој на Вардарски плански регион

Контакт
Адреса:
Шефки Сали бр. 4
Велес
Вардарски
1400
Македонија

E-пошта: Оваа e-mail адреса е заштитена од spam bots, треба да ви е вклучен JavaScript за да ја видите.
телефон: 043-615-353

 


Copyright © 2019. Центар за развој на Вардарски плански регион. Designed by Pance