Skip to content

Инфо сесија за презентација на Јавен конкурс по редовна постапка за Кофинанисирани грантови за новоосновани трговски друштва „старт-ап“и „спин-оф“ 4

ДАТУМ

јуни 24, 2022

Преку Бизнис центарот на Центарот за развој на Вардарски плански регион ќе се одржи инфо сесија на ден 30.06.2022 година (четврток) со почеток од 12:00 часот преку апликацијата ЗООМ, за последниот повик на #ФИТР за Кофинанисирани грантови за новоосновани трговски друштва „старт-ап“и „спин-оф“ 4

 

 

  • Meeting ID: 898 2699 6870
  • Passcode: 286334
  • Презентацијата на инфо сесијата ќе ја реализираат надлежните лица од ФИТР

 

  • За сите останати информации поврзани со конкретниот повик може да се обратите и на емаил адресата: info@vardarregion.gov.mk или директно да се јавите на следното лице за контакт:
    Душица Габерова тел. број 075 309 976

Споделeте:

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy